Garanti Şartları

DEVON firmasından alınan ürünler Kullanım süresi içerisinde ürün ile ilgili herhangi bir üretim hatası çıkması durumunda DEVON firması ürünü ücretsiz tamir etme ya da yenisi ile değiştirme garantisi verir. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan fiziksel tahribat garanti kapsamına girmez. Farklı bir kurumun ya da kişinin DEVON   ürünü üzerinde yaptığı herhangi bir müdahale (onarım, boyut ayarlama, vb müdahaleler) garanti kapsamına girmez.


Teslimat bilgileri

Siparişiniz ürün sertifikası, kutusu, fatura ve irsaliye belgesi ile belirtmiş olduğunuz adrese DEVON   firması güvencesinde teslim edilmektedir. 
Hazırlanan bütün siparişler sizin için özel olarak 5 – 7(beş ila yedi)  iş günü içinde üretilip kargoya teslim edilmektedir. Ürün, alıcıya Cumartesi ve Pazar ile ulusal ve resmi tatil günleri dışında, anlaşmalı kargo firması Aras Kargo ile gönderilmektedir. 
Ürün teslimatı sırasında sipariş ettiğiniz ürün ile ürünün aksesuarlarını ve belgelerini kontrol ediniz. Ayıplı olduğunu düşündüğünüz herhangi bir ürünü teslim almayınız. Bu tip bir durum ile karşılaşırsanız lütfen hemen DEVON  Müşteri ilişkileri’ni 0(212) 522 16 16 numaralı telefondan arayıp gerekli soru ve düşüncelerinizi paylaşınız. Çiçek ve çikolatalarda kargo alıcıya aittir.

YUKARI