Biz kimiz?

İçinde bulunduğumuz yeni çağda, ilahi feminen yaratıcı enerjiler her şeyi sil bastan pozitif olarak şekillendirip dönüştürüyor. Bunu kalbinin derinliklerinde hissedenler sevdikleri, yapmaktan haz duydukları işlere kendilerini koşulsuz adıyorlar. Dünyada bu tarz, insana heyecan veren sayısız hikaye var. İşte bizim hikayemiz de sadece bunlardan biri..

Biz mücevhere tutkun, iki kız kardeş, Ebru ve Bahar Niziplioğlu, düşümüzü hayata geçirmek için, kendi içsel yolculuğumuzun bir yansıması olan ve içinde binlerce anlamı ve hikayeyi barındıran stil minimal tasarımlarımızla beraber gerçek bir yolculuğa çıktık.

Hem zihinlerde hem kalplerde var olmak için, stil takıların dışında, bünyemize kokulu mum ve çikolatayı da katarak, sıradışı konseptimizle kendimizi tamamladık.

2015 yılında açılan Nişantaşı Valikonağı Caddesindeki mağazamız, cesaretimizin, inançla ve aşkla harmanlandığı yolculuğun ilk adımıdır. 

Baş melekleri sembolize ettiğimiz ilk mücevher koleksiyonumuzun Türkiye’de ciddi ses getirmesinin ardından 2017 yılında New York Manhattan’da ( pop up store olarak )açtığımız ikinci mağazamız ise bu yolculuğun ikinci keyif noktasıdır.

Devon by Angels olarak kendi değerlerimiz ışığında, zincirimize yeni halkalar ekleyerek  geniş bir ağa ulaşmayı ve dünya markası olmayı hedeflemekteyiz.

Şunu bilmenizi isteriz ki;  tasarımlarımız vasıtasıyla içinizdeki özü keşfetmenizi sağlarken,  tam bu noktada doğru tercihleri yapmanızda köprü oluşturmak, gözlerinizdeki yanan ışık pırıltılarını görmek, bizleri hedefimizin başka boyutuna taşımaktadır. 

Daima mutluluğunuzda pay sahibi olmak dileğiyle.. 

 

 

YUKARI