İade, İptal, Cayma Hakkı ve Değişim

Satın almış olduğunuz ürünü teslim tarihinden itibaren, 14 (ondört) günlük süre içerisinde faturası, irsaliyesi ve aksesuarları ve hicbir darbe görmeden iade edebilirsiniz, başka bir ürün ile değişimini talep edebilirsiniz.

Ürün iade durumunda ürün bedeli, havale yoluyla alınmış siparişlerde 1 (bir) hafta, kredi kartıyla tahsil edilmiş siparişlerde ise 1 (bir) ile 4 (dört) hafta arasında tarafınıza iade edilecektir.Ürünlerimiz rose renk altındır. Müşteri siparişi üzerine beyaz altın veya sarı altın olarak yapılan ve kişiye özel olarak üretilen ürünlerin iadesi bulunmamaktadır. Çiçek, çikolata ve mumların iadesi bulunmamaktadır.

DEVON  Firması, 4077 sayılı “tüketicinin korunması hakkında kanun” gereklerini eksiksiz olarak uygulamayı taahhüt etmektedir.
Her türlü soru veya düşüncenizi DEVON Müşteri ilişkilerini arayıp paylaşabilirsiniz.... 

 

Cayma Hakkının Kullanılamayacağı Ürünler

 

Tüketici’nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.  Tüketici’nin istekleri doğrultusunda yazı yazılan ürünler, altın kısımların üzerine ya da içine yazı yazılan ürünler, Tüketici’nin istekleri doğrultusunda üretilen tüm ürünler cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamında yer alır.


YUKARI